ΛΙΣΤΑ ΕΚΘΕΤΩΝ
Αριθμός Περιπτέρου Τίτλος Περιπτέρου Ονοματεπώνυμο
66 IWATERFOOD ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
15 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ, ΤΜΉΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΒΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
73 POS COWORKING SPACE ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
33 LYNCEUS2MARKET - AN INNOVATIVE PEOPLE LOCALISATION SYSTEM FOR SAFE EVACUATION OF LARGE PASSENGER SHIPS ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
69 ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΝΕΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΩΝ ΣΙΑΪΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
70 AEPHORIA.NET - BLUEGROWTH ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
32 ACADEMY OF ENTREPRENEURSHIP ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΥΓΕΙΟΦΥΣΙΚΗΣ & ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ, ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
49 ΑΡΣΑΚΕΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΑΤΡΩΝ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ - ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
53 FEAC ENGINEERING P.C. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
74 CODERDOJO NAFPAKTOS @ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
30 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΗΣ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑΣ - ΟΜΑΔΑ ΑΙΘΕΡΑΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
29 INTELLIGENT SYSTEMS BIOLOGY - INSYBIO ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
40 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΝΤΩΣΕΩΝ (AML) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
52 ΛΕΣΧΗ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ ΤΣΕΝΕΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ, ΚΥΚΛΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΠΙΣΔΟΥΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
61 ΤΟΒΕΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΕΠΕ ΦΩΤΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
22 ΟΜΑΔΑ ΤΕΧΝΗΤΗΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ ΧΑΤΖΗΛΥΓΕΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
41 ADAMANT COMPOSITES ΕΠΕ ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
75 E-LIOS E-LEARNING INTERACTIVE OPEN SCHOOL ΧΙΩΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
36 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΟΝΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ, ΔΟΜΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΒΑΪΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
76 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΝΕΟΕΛΗΝΙΚΩΝ ΔΙΑΛΕΚΤΩΝ - ΔΙΑΣΩΣΗ ΓΛΩΣΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ - ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΡΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
68 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΙΚΡΩΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
11 INTERMEDIAKT - ΚΟΜΒΟΣ ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΓΝΩΣΗΣ ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
45 COSMETICTATAU ΙΑΤΡΙΚΟ - ΠΑΡΑΪΑΤΡΙΚΟ ΤΑΤΟΥΑΖ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΖΑΒΕΡΔΑ ΕΛΕΝΗ
5 ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ ΟΔΙΚΩΝ ΑΞΟΝΩΝ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ & ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΜΠΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
59 ΠΑΙΔΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΟΥ Τ.Ε.Ε.Α.Π.Η. ΡΗΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
24 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΔΙΚΤΥΟ "ΥΔΡΟΚΡΙΤΗΣ" ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
31 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (LMS) ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19 ΟΜΑΔΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ-ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΓΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΦΥΟΥΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ, ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΤΥΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
81 JOCASTA – CLASSICAL RECEPTION GREECE ΚΑΡΑΚΑΝΤΖΑ ΕΥΦΗΜΙΑ
65 BIOCELLDRUG ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
27 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
72 ENVY SOFTWORKS ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
63 ΦΑΣΜΑΤΟΣΚΟΠΙΑ NMR: ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ & ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΨΗΛΗΣ ΠΡΟΣΤΙΘΕΜΕΝΗΣ ΑΞΙΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΣΠΥΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
44 ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΔΟΣΕΩΝ "ΔΙΟΦΑΝΤΟΣ" ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18 METRICON SA ΚΡΙΤΣΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
20 ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΠΕ ΚΑΣΙΩΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
43 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
25 ΒΙΟΑΙΣΘΗΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΜΙΚΡΟΔΙΑΤΑΞΕΙΣ DNA ΓΙΑ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ & ΙΧΝΗΛΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
26 OCTAGON LAB ΛΑΓΟΥΜΙΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
60 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟ ΠΤΔΕ… - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ AΝΝΑ ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΆΝΝΑ ΦΤΕΡΝΙΑΤΗ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
80 ΠΤΥΣΣΟΜΕΝΕΣ & ΤΑΧΕΙΑΣ - ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΧΩΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ, TΜΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΛΙΑΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
38 ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΘΕΤ) - ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (ΕΑΠ) ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
78 BEST CYBERNETICS ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
8 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΜΕΡΙΜΝΑΣ – ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 «ΠΡΑΣΙΝΟ» ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ, ΥΓΙΕΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΔΙΚΤΥΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ ΑΔΡΙΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΙΟΝΙΟΥ UNIADRION ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37 ΒΙΟΤΡΙΧΩΝΙΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
77 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ: ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
0 WIFINS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
16 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΥΛΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΩΝ ΤΣΙΡΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
67 ΦΑΡΜΑΚΟΓΝΩΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΦΥΤΟΧΗΜΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ, ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΛΑΜΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
54 GEABIT ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
48 PHEE ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΣΓΑΥΡΟΣ
0 PROMETHEIA ΖΥΓΟΜΑΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
47 COMVOS ΠΑΤΡΑΣ ΠΛΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
21 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΙΑΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (SEL) - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΤΡΥΠΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
50 MINDSPACE PATRAS/ MINDSPACE CHALLENGE ΛΑΜΤΖΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
84 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΠΟΛΗΣ / CREATIVE CITY MAP ΤΣΙΛΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
4 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12 ΟΝΕΠΣ: ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
71 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ- ΟΜΑΔΑ ΤΡΙΒΟΛΟΓΙΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
51 ΝΙΚΗΤΕΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ-ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΝΟΙΚΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ
34 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΘΑΛΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΗΣ ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
46 INNOVATIVE IDEA - BE EAGER ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
7 ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΓΓΕΤ) - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
17 ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΦΙΚΗΣ - ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ CONDIS ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
55 ERASMUS ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΡΕΖΑ
35 BLUEBRIDGE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ, ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, ICRE8 ΠΕΤΡΑ ΕΛΕΝΗ
79 ΚΕΝΤΡΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΑΒΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ, «ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ» &«ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΗΨΗΣ ΑΠΟΦΑΣΕΩΝ» ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ SYSTERV SA ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
6 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
0 REMOTE SENSING - GEOINFORMATION SYSTEMS - LAND COVER ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2 UP FM - ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΤΣΟΛΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ
58 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ & ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΛΟΥΒΡΗΣ ΑΡΗΣ
39 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
42 ΙΔΡΥΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑΣ, ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΧΗΜΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΙΤΕ/ΙΕΧΜΗ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
64 ΜΟΝΑΔΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ & ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ "ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΖΩΗΣ" ΛΥΓΕΡΟΥ ΖΩΗ ΤΑΡΑΒΗΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
62 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΣΤΕΔΕ) ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
82 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΝΤΟΧΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΣΕΩΝ - ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. - ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 IONIAN TV
85 THE BEST
87 Η ΓΝΩΜΗ
86 ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ
57 ΛΟΥΞ
56 ACHAIA FEST ΚΟΥΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
83 6η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
88 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
15 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ A2rTEST ΚΑΚΑΡΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
43 ORANGE GROVE PATRAS ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
43 SPACE HORIZON ΚΑΠΟΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
43 THINK SILICON S.A. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
43 EASN-TIS CHAMOS ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
43 ELDRUG ΜΑΣΤΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
43 NOESIS TECHNOLOGIES ΚΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43 TEAMAPP ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
43 ALTHOM ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
43 MOTIVIAN ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΝΙΚΟΣ
43 CLEAN TECH ENERGY HUB ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
43 NANOTECHNOLOGY HUB ΓΙΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
43 BIOHEALTH HUB ΠΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
43 AROMA HUB ΛΑΜΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
43 AERONAUTICS HUB ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
43 SMART CITIES HUB ΔΕΝΑΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
43 FIBAIR ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
43 DIALOG SEMICONDUCTOR HELLAS SA ΚΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
43 CITRIX ΤΣΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟ
43 SENSE CITY ΔΕΝΑΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
43 YODIWO ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
500x500