Screenshot 4  youtubeGooglep

Βασικό Μενού

Πληροφοριακό Υλικό

Screenshot 8

Screenshot 9

 patras IQ 300x250px

 

Μεγάλοι ΧΟΡΗΓΟΙ

 Screenshot 4 


Screenshot 3

 

Screenshot 5

Κάτοψη

katopsi

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ αρ. περιπτέρου τ.μ. Περιπτέρου ΦΟΡΕΑΣ/ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
Biomedical and Biotechnological Applications Research network (Biotargeting), University of Patras 40 9 Καραμάνος Νικόλαος
Clio Muse 41 6 Νικολόπουλος Ιωάννης
Corallia Clusters Initiative | Οικοσύστημα mi-Cluster Δυτικής Ελλάδας | Patras Innohub 59 15 Παπαηλιού Δημήτρης
«Early Programming Robots Laboratory (e-ProBotLab)», Ερευνητική Ομάδα ΤΠΕ στην Εκπαίδευση, Τμήμα Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία ΠΠ 11 9 Κόμης Βασίλης
Εatwalk-functional food from greece 23 9 Κουρέτας Δημήτρης
ELDRUG S.A. ΕΠΠ – Ερευνητική Ομάδα Καθηγητή Γιάννη Ματσούκα, Τμήμα Χημείας ΠΠ 71 12 Ματσούκας Γιάννης
IWaterFood, Μον.Περιβαλλοντικής Μικροβιολογίας, Εργαστήριο Υγιεινής, Τμήμα Ιατρικής ΠΠ 25 9 Βανταράκης Απόστολος
KNOSSOSnet Research Group / ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας 20 6 Σκλάβος Νικόλαος
Magnetic Nanomedicines, University of Patras 8 6 Μπακανδρίτσος Αριστείδης
Nanoelectronics Network University of Patras 33 6 Βλάσσης Σπυρίδων
Network for the Study of Degenerative and Metabolic Diseases of Bone and Cartilage (OsteoNet), University of Patras 34 6 Παπαχρήστου Διονύσιος
UPFM 75 6 UPFM  
Α.Σ. Διεθνοποίηση Τοπικών Προϊόντων 7 9 Α.Σ. Διεθνοποίηση Τοπικών Προϊόντων -
Δίκτυο "ΥΔΡΟΚΡΙΤΗΣ" 4 6 Γιαννόπουλος Παναγιώτης
Ενδοπανεπιστημιακό δίκτυο BIOFLORA ΠΠ: Μελέτη και ανάδειξη φυτικού πλούτου 38 6 Λάμαρη Φωτεινή
Ενδοπανεπιστημιακό δίκτυο MetSNet Πανεπιστημίου Πατρών 36 6 Κυπραίος Κυριάκος
Ενδοπανεπιστημιακό δίκτυο NANODEMA-Νανο-Υλικά και Διατάξεις Πανεπιστημίου Πατρών 30 6 Κέννου Στέλλα
Ενδοπανεπιστημιακό Δίκτυο ΒΙΟΜΕΤ ΠΠ 28 6 Βανταράκης Απόστολος
Ενδοπανεπιστημιακό δίκτυο για την παράλληλη και συνεργατική ανάπτυξη των διαδικασιών σχεδιασμού και παραγωγής προϊόντων & μηχανών (PROCEN) ΠΠ 32 6 Δέντσορας Αργύρης
Ενδοπανεπιστημιακό Δίκτυο Έρευνας στην Ιατρική Φυσική Ακτινοβολιών (Medical Radiation Physics - MRP) ΠΠ 42 6 Παναγιωτάκης Γεώργιος
Ενδοπανεπιστημιακό Δίκτυο Νευροεπιστημών ΠΠ 26 6 Κωστόπουλος Γεώργιος
Επιμελητήριο Αχαϊας 5 9 Επιμελητήριο Αχαϊας  
Επιστημονικό Πάρκο Πατρών 63-65 30 Μεντζελόπουλος Γεράσιμος
Εργαστήριο Αυτοματισμού και Ρομποτικής, Laboratory for Automation and Robotics, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών, ΠΠ A.Tzes, P. Groumpos 58 15 Γρουμπός Πέτρος
Εικονικά 3D Εργαστήρια - ΕΑΠ. 48-46 8 Καμέας Αχιλλέας
Εργαστήριο Γεωργικής & Περιβαλλοντικής Μηχανικής, Τμήμα Τεχνολόγων Γεοπόνων ΤΕΙ Ηπείρου 68-66 8 Τσιρογιάννης Ιωάννης
Εργαστήριο Γνώσης και Ευφυούς Πληροφορικής, Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ, ΤΕΙ Ηπείρου 66-64 8 Στύλιος Χρυσόστομος
Εργαστήριο Γραφικών Πολυμέσων & Γεωγραφικών Συστημάτων, Τμήμα Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής ΠΠ 37 12 Τσακαλίδης Αθανάσιος
Εργαστήριο Εμβιομηχανικής & Βιοϊατρικής Τεχνολογίας, Τμήμα Μηχανολόγων & αερ/γών Μηχανικών ΠΠ, TECAS: Tissue Engineering Solutions for cardiovascular Surgery 29 9 Μαυριλάς Δημοσθένης
Εργαστήριο Ηλεκτρονικής Επιχειρηματικότητας και Σχεδιασμού Αλληλεπίδρασης, Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ, ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας 76 9 Συρμακέσης Σπύρος
ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ, Επεξεργασία Πληροφορίας – Αισθητήρες – Ενσωματωμένα Συστήματα 35 12 Αναστασόπουλος Βασίλης
Εργαστήριο Μαθηματικών Προσομοιώσεων Περιβαλλοντικών Συστημάτων & Εφαρμογών, Τμήμα Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων ΠΠ 51-53 25 Κουτελιέρης Φραγκίσκος
Εργαστήριο Μηχανικής των Ρευστών, Τμήμα Μηχανολόγων & Αερ. Μηχανικών, Παν. Πατρών 69 9 Μάργαρης Διονύσιος
Εργαστήριο Μικροϋπολογιστικών Συστημάτων & Εργαστήριο Επικοινωνιών και Δικτύων, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Τ.Ε., ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδας 22 6 Χαδέλλης Λουκάς
Εργαστήριο Μοριακής Βιολογίας και Ανοσολογίας, Τμήμα Φαρμακευτικής ΠΠ 39 9 Πουλάς Κωνσταντίνος
Εργαστήριο παραγωγής, μεταφοράς, διανομής & χρησιμοποίησης ηλεκτρικής ενέργειας, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΠΠ Ομάδα καθηγητή Α.Αλεξανδρίδη 14 6 Αλεξανδρίδης Αντώνιος
Εργαστήριο Ποιότητας Λογισμικού του ΕΑΠ 46-44 8 Ξένος Μιχάλης
Εργαστήριο στοιχείων μηχανών, Τμήμα Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών ΠΠ 21 9 Νικολακόπουλος Παντελής
Εργαστήριο Συστημάτων Παραγωγής και Αυτοματισμού (LMS), Τμήμα Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών ΠΠ 43-45 26 Χρυσολούρης Γεώργιος
Εργαστήριο Σχεδιασμού Ενσωματωμένων Συστημάτων και Εφαρμογών, Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ, ΤΕΙ Δυτικής Ελλάδος 24 6 Βώρος Νικόλαος
Εργαστήριο Τεχνικής Γεωλογίας, Τμήμα Φαρμακευτικής ΠΠ 73 6 Σαμπατακάκης Νικόλαος
Εργαστήριο Τεχνικής Θερμοδυναμικής (Ε.Τ.Θ.), Τμήμα Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών ΠΠ 10 6 Κούτμος Παναγιώτης
Εργαστήριο Τεχνολογίας & Αντοχής Υλικών, Τμήμα Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών ΠΠ 78 9 Παντελάκης Σπυρίδων
Εργαστήριο Φωτονικών Εφαρμογών - Δομών & Υλικών, Τμήμα Επιστήμης των Υλικών ΠΠ 2 6 Βάϊνος Νικόλαος
Ερευνητική Ομάδα ALGOCUR, Τμήμα Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής, ΠΠ, και ΙΤΥΕ Διόφαντος 56 15 Ζαρολιάγκης Χρήστος
Ερευνητική ομάδα Αναπλ.Καθηγητή Γεώργιου Πάνου, Τμήμα Ιατρικής ΠΠ 12 6 Πάνος Γεώργιος
Ερευνητική ομάδα Επίκουρου Καθηγητή Σταύρου Κουλουρίδη, Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΠΠ 6 6 Κουλουρίδης Σταύρος
Ερευνητική ομάδα Καθηγητή Αθανάσιου Κουτίνα, Τμήμα Χημείας ΠΠ 27 9 Κουτίνας Αθανάσιος
Ερευνητική ομάδα καθηγητή εφαρμογών Α.Τζάλλα, Τμήμα Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ, ΤΕΙ Ηπείρου 70-68 8 Τζάλλας Αλέξανδρος
Ερευνητική ομάδα Καθηγητή Ιωάννη Τρυπαναγνωστόπουλου, Τμήμα Φυσικής ΠΠ 17 9 Τρυπαναγνωστόπουλος Ιωάννης
Ερευνητική υποδομή ευρείας κλίμακος Invalor & Ενδοπανεπιστημιακό δίκτυο WasteValor Πανεπιστημίου Πατρών 31 9 Αγγελόπουλος Γεώργιος
Ευφυή Συστήματα Μεταφορών - Ευφυεις Πόλεις, Ερευνητική Ομάδα Καθηγητή Γ. Στεφανίδη, Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΠΠ 19 9 Στεφανίδης Γεώργιος
Ινστιτούτο Βιομηχανικών Συστημάτων (ΙΝ.ΒΙ.Σ.) 55 15 Ινστιτούτο Βιομηχανικών Συστημάτων (ΙΝ.ΒΙ.Σ.)  
Ινστιτούτο Επιστημών Χημικής Μηχανικής (ΙΤΕ/ΙΕΧΜΗ) 57 15 Ιωαννίδης Θεόφιλος
ΙΤΥΕ Διόφαντος 67 9 Γαροφαλάκης Ιωάννης
Λέσχη Ρομποτικής, Τμήμα Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών ΠΠ 15 9 Λέσχη Ρομποτικής Δημέας Φώτης
Μουσεία ΠΠ: Μουσείο Επιστημών & Τεχνολογίας, Βοτανικό Μουσείο, Ζωολογικό Μουσείο 72 4 Βιτωράτος Ευάγγελος
Ομάδα Τεχνητής Νοημοσύνης, Τμήμα Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής ΠΠ 16 6 Χατζηλυγερούδης Ιωάννης
Οργανισμός Βιομηχανικής Ιδιοκτησίας (ΟΒΙ) 9 9 Ζαχαροπούλου Ράνια
Πανεπιστήμιο Πατρών 3 9 Πανεπιστήμιο Πατρών  
Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας 1 9 Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας  
Πολυχρηστικοί Μετατροπείς - Εργαστήριο Π.Μ.Δ.Χ. Ηλεκτρικής Ενέργειας Π.Π. 74 6 Βοβός Παναγής
Σύνδεσμος Τεχνολογικών Επιχειρήσεων Δυτικής Ελλάδος (ΣΤΕΔΕ) 61 15 Σύνδεσμος Τεχνολογικών Επιχειρήσεων Ελλάδος (ΣΤΕΔΕ)  
Τάσος Νταγιούκλας     Ερευνητική Ομάδα (Converged Networks and Services-CONES), Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο 50-48 8 Νταγιούκλας Τάσος
Το Διαδίκτυο των Αντικειμένων και η Δύναμη του Πλήθους, Ερευνητική ομάδα Αναπλ.Καθηγητή Σωτήρη Νικολετσέα, Τμήμα Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής ΠΠ 13 9 Νικολετσέας Σωτήρης
ΤΟΒΕΑ ΕΠΕ 47-49 21 Φωτίου Ιγνάτιος
Φασματοσκοπία NMR: Ανάλυση & Έρευνα 18 9 Σπυρούλιας Γεώργιος
Φοιτητικές Οργανώσεις Πανεπιστημίου Πατρών 80 12 φοιτητικές οργανώσεις  

 

 

 

 

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ 6 τ.μ.

6m2 1

 

ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ 9 τ.μ.

9m2 2

 

Μεγάλοι Χορηγοί

 Screenshot 4 


Screenshot 3

 

Screenshot 5

 

Χορηγοί

logogefyra

 

 logo olympia

 

orglimen

 

Χορηγός Τεχνολογίας

dyna3